wtorek, 22 maja 2012

"NASZE" w Szuwarach!!! :-)

"NASZE" , czyli z Petite Decor, "NASZE", czyli "ręcami" mego małżonka i mymi zrobione. "NASZE", "NASZE" - gdzie??? W Gościńcu Szuwary :-) Zajrzyjcie koniecznie, do jakże wspaniałego i klimatycznego miejsca dane było nam szyć. Tu strona szuwar: http://szuwary.com/ a na blogu właścicielki Szuwar można zobaczyć, jak "NASZE" wygląda w pięknych, rustykalnych wnętrzach - normalnie duma mnie rozpiera i napatrzeć się nie mogę :-) Najfajniejsze jest to, że wszystko w gościńcu łączy się w całość. Gościniec nazywa się Szuwary, pokoje nazywają się kwiatowo, np. apartament ma na drzwiach tabliczkę "w paprociach" i my wykonywaliśmy poszewki z grafiką nawiązującą do nazwy danego pokoju. Projekty graficzne haftów i ich wykonanie to jak zawsze made by mój małżonek ;-)

Czas na prezentację.
Na pierwszy ogień "Le kaczeńce" ;)


Druga w kolejności wdzięczy się "Les paprotka" ;-)"Le trzcina" - w rzeczy samej:


i na koniec - smukły i zgrabny "La wrzos" ;-)


I co Wy na to??? :-) Mam nadzieję, że kiedyś ujrzę poduchy na żywo w pięknych Szuwarowych wnętrzach. Choć nie wiem, czy właścicielka mnie tam wpuści ;-) po tym jak w jednym z maili jej napisałam, że gdybym była gościem to zapewne połowę mebli wyniosłabym w walizce ;-)
Wszystkim miłośnikom klimatów rustykalnych i nie tylko im, polecam wypoczynek w Gościńcu Szuwary :-)

To tyle na dziś :-)
Wiem, że ostatnio było szaro i lennie, dlatego następne posty będą raczej kolorowe, gdyż szykuje się ciekawe dziecięce zamówienie, a poza tym udało mi się w międzyczasie wykończyć parę przytulaków, których dawno, oj dawno tu nie było...
Dziękuje za pozostawiane komentarze.
Pozdrawiam!!
Do następnego!!

10 komentarzy:

 1. Cudne!! Też chcę taką maszynę! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Z paprotką mnie najbardziej urzekła. Obłędna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne poduchy! Nie moge oczu oderwać...ech:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i zapraszam po wyróżnienie!!! Miluniego dnia życzę.papa

  OdpowiedzUsuń
 5. A tu sama właścicielka Szuwarów dziękuje raz jeszcze! Na pewno będą kolejne zamówienia z mojej strony! Pozdrawiam znad Krutyni! I zapraszam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja oczywiście zajrzałam do Szuwarów i jestem zauroczona i siedliskiem i Twoimi Asiu poduchami. Dla mnie szary len jest wyjątkowy i bardzo lubię ozdoby z niego wykonane. Ale oczywiście z niecierpliwością czekam na Twoje kolorowe dzieła. Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja jestem zachwycona poduszkami ,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. poduchy rewelacyjne... istny rustykalny klimat... pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń